"Обереги України". Відкрита виховна година у 4-А класі

Понеділок, 29 квітня 2013 21:04

У рамках захисту тематичних проектів по гімназійному конкурсу "КЛАС РОКУ 2013" у 4-А класі відбулась виховна година "Обереги України".

Учні разом з класвоводом пані Валентиною Подолян попрацювали на славу: зібрали матеріал про народні обереги, підготували презентації, виготовили своїми руками різні вироби-обереги, захищали свої міні-проекти.

"У країні ввічливості". Виховна година у 1-А класі

Понеділок, 29 квітня 2013 20:49

Нещодавно у 1-А класі було проведено виховну годину на тему: "У країні ввічливості".

Метою даного заходу було: навчити ввічливому спілкуванню дітей  з ровесниками, дорослими. Також розширити словниковий запас дітей словами ввічливості, узагальнити знання учнів про правила поведінки вдома, в школі, в громадських місцях.

Підготував цікаву і виховну годину для своїх унів класовод пан Павло Косюк.

Пам`ятні заходи до 27-річниці Чорнобильської катастрофи

Понеділок, 29 квітня 2013 11:19

26 квітня в гімназії відбулися памятні заходи з відзначення 27-ї річниці Чорнобильської катастрофи.

Серед ряду виховних годин, годин спілкування, що відбулись у кожному класі слід відзначити відкриті виховні години у 4-Б класі ("Дзвони Памяті"), 2-В класі ("Cудове засідання: Природа звинувачує Людину").

Крім того, учні гімназії взяли участь у районних заходах, присвячених річниці аварії на ЧАЕС.

Календар вчителя

Оцініть новий сайт!